Rajamängu Meistrivõistlused 3. voor

Benno Maaring / 29. juuni 2020

Margo Liiv (1) vs Tanel Laisaar (16)
Mõlemad mehed tegid väga hea mängu. Numbriliselt tundub Taneli kaotus küll suur aga selle numbri taga on rohkem Margo väga hea mäng esimesel poolel- 36 lööki!
Tanel alustas hästi ja läks isegi juhtima aga sellele vaatamata oli esimese poole seis 4UP Margo kasuks. Teisel poolel jätkus tegelikult võrdne mäng, kus mehed püsisid raja Par’i lähedal aga Margot sel päeval ei mõjutanud enam miski- võit tulemusega 5/3.

Marko Muts (25) vs Indro Konik (24)
Indro ei jätnud seekord Markole mingeid võimalusi - võit tuli numbritega 6/5.

Toomas Tamme (4) vs Erko Hansar (13)
Ihaste klanni omavahelises heitluses oli algus võrdne aga seejärel hakkas kogenum mees oma teed minema. 11-rajaks oli Kunn saanud 4-ga ette. Seejärel võis hakata kuumus mõjutama, sest Kunn oli mänginud mõned tunnid varem ka Privileegi Tuuri. Ühesõnaga Erko võitis 3 rada järjest ning vahe oli minimaalne. Aga lõpuks vanameister siiski võitis 2/1.

Nils Illimar Esko (5) vs Raivo Simson (21)
Nils jätkas vääramatult oma sõjakäiku ning järjekordne skalp kooriti Raivo peanahalt. Võit oli napp (viimasel rajal alles) aga selle võrra väärtuslikum.

Benno Maaring (2) vs Igor Viirlaid (18)
Alustuseks küttis Benno 2 avalööki teadmata kohta, mille järel marsiti rahulikult järgmisele rajale. Kas mõjutas Igorit lootus kergele võidule või oli põhjus muus aga esimese poole võitis Benno 4UP. Teisel poolel veel Igor üritas ja jõudis paar korda 2 raja kaugusele aga see oli ka kõik. Mäng lõpetati stiilselt Par’dega 17-ndal rajal.

Robin Udodov (7) vs Tõnu Tsernant (10)

Robin endast märksa vanemale mängijale väga palju võimalusi ei andnud. Läks juhtima 4-ga kui oli mängitud 5 rada. Siis Tõnu korraks ärkas ning tegi 2 birdiet järjest. Aga turvaline 3 UP edu esimese poole järel siiski Robinile. Teisel poolel Tõnu veel üritas ja mängis korraks vahe ka minimaalseks aga Robin ei lasknud ennast siiski kõigutada- võit 16. rajal.

Juhan Peedimaa (3) vs Karel Räppo (19)

Käis armutu võitlus kuni lisarajani. Kumbki pool ei saanud suuremat edu kui 1 rada. Juhtus isegi selline kurioossum, et Karel tegi birdie aga kaotas ikkagi raja. Sest Juss suutis teha eagle’i. Jutt muidugi 3-ndast rajast.
Lõpuks lisarajal võit Jussile.

Urmas Sokk vs Heikki Pormeister
Põneva mängu pidasid ka Urmas ja Heikki. Viimane tegi tugeva alguse ja oli 5 raja järel juba 3-ga peal. Aga nagu rajamängus ikka- mäng võib kiiresti muutuda, sest 11-nda raja järel oli juba Urmas omakorda ees. Aga alates 14-ndast rajast, kust muideks pidid Otepääl algama mängumeeste rajad, tegi Heikki selle vahekorra lõplikult selgeks.

- - - - - - - - - - - - - -

HCP klassis jätkavad tabeli ülemises pooles võidukäiku Tõnis Kaukvere ja Vadim Apuhtin, võites viimases voorus oma vastaseid mäekõrguselt. Järgmises voorus saavad aga mehed omavahel kokku. Tõnis on viimasel ajal oma HCP-d märgatavalt parandanud ja seega ei ole ka etteantavate radade arv enam nii suur.
Samuti on samal tabelipoolel ainult võite tunnistanud Kaur Andresson ning Peeter Peedomaa. Mõlemad võitsid oma viimaseid vastaseid alles lisarajal.

 

Paremas tabelipooles püsivad seni kaotuseta Veiko Keerberg (alistas viimati 2. lisarajal Martti Lilleorgi) ning Indrek Lüüs. Järgmises voorus tuleb siis omavahel karvupidi kokku minna.
Samuti on kaotuseta Raido Peedomaa ja Ivar Sova.