Laste ja noorte golfitreener
Oliver Treufeldt
Tel. 5547 423
oliver@golfx.ee

Oliver Treufeldt on värske golfitreener, kes alates 2016. aastast on Otepää Golfiklubi noortetreener. Samas on hea ja muhe juhendaja ka täiskasvanud golfimängijatele. Ta on täiendamas oma golfitreeneri oskusi Soome Golfiliidu kursustel ja eesmärgiks on saada PGA Professionaaliks. Oliver kuulub Otepää Golfikubi juhatusse ja on vastutav noortetöö koordineerimise eest. Samuti kuulub Oliver Golf X Academy treenerite ridadesse ja juhib varsti avatavat Tartu Golf X Studio't.
Lisaks golfile on Oliver pikaaegse treeneri kogemusega freestyle suusatamises ja tänu sellele kohanes kiirelt ka golfitreenerina. Tema lähenemine oma õpilastele on alati individuaalne ja treeningud kohandatud personaalselt igale õpilasele. Oliver on hea suhtleja ja julgustab alati tegema trenni ning mängima golfi naudinguga.
Oliveri golfitreeningud on uudsed ja huvitavad- läbi erinevate harjutuste paraneb koordinatsioon, painduvus, füüsiline vastupidavus, enesekindlus ja armastus golfi vastu. Tema eesmärk on teha treening lihtsaks aga tõhusaks läbi erinevate harjutuste.  
Iga inimene on erinev ja neile tuleb ka treeningutel erinevalt läheneda, et soovitud tulemuseni jõuda. Golf on väga keeruline mäng, kuid selle õppimise saab muuta lihtsaks ja nauditavaks!