Otepää Golfiklubi Noorteprogramm

Otepääl on süstemaatilised laste treeningud toimunud alates 2014 aastast.

Golfitreeningud toimuvad värskes õhus ja turvalises keskkonnas, kus noored saavad aktiivselt liikuda, leida uusi sõpru ja arendada golfimänguoskust. Lisaks golfitehnika ja reeglite õppimisele omandab noor treeningutel väärtused, mida golf on endas läbi ajaloo kandnud - ausus, aumehelikkus, sportlaslikkus, lugupidamine, enesekindlus, vastutus, sihikindlus, viisakus ja otsustavus.

Noorteprogrammi eesmärk on kasvatada uusi mängijaid. Oluline on pakkuda klubiliikmetele võimalust kaasata golfiga tegelemisse kogu pere, tehes seeläbi Otepääl aja veetmist lihtsamaks ja meeldivamaks. Aktiivne noortetöö on aluseks elujõulisele atmosfäärile klubis ja Otepääl. Golf on harrastus kogu eluks ja noorelt õpitud tehnika ning mänguoskus on hea investeering tulevikku, mis võimaldab igal ajal ja igas maailma kohas sportlikult ja kvaliteetselt aega veeta.

Kuni 12 aastastele lastele on mängimine Eesti väljakutel tasuta, juunioridele 13 - 21.a. soodushindadega. Noorteprogrammi liikmed saavad Otepää Golfiklubi liikmeteks, kellele kehtivad kõik klubiliikme soodustused, lisaks saab iga treenija endale golfikindlustuse.

Noortetööd toetavad Otepää Golfiklubi, Otepää Golfiväljak ja Eesti Golfiliit.