Otepää Golfiklubi põhimõtted on sarnased ja kooskõlas kogu golfimaailmas kehtivate üldaktsepteeritud reeglite ning heade tavadega.
Meie klubil on hetkel üle 250 liikme, mis on parajalt suur seltskond nii ühiste ja meeleolukate ürituste kui võistluste korraldamiseks. Klubiliikmeid iseloomustab suur positiivsus, aktiivsus ja tolerants teiste klubiliikmete suhtes, ühtekuuluvustunne, golfiõpihimu ja enesetäiendamissoov, aga ka lihtsalt soov meeldivalt üheskoos sportlikult vabas õhus aega veeta.
Otepää Golfiklubi liikmestaatusega kaasnevad mitmed eelised:
 • Otepää Golfiklubi on Eesti Golfiliidu liige, nimeline HCP-kaart tagab mänguõiguse tuhandetel golfiväljakutel kogu maailmas;
 • Klubiliikmed saavad pidevalt teavet kõigi klubi korraldatavate võistluste ja ürituste kohta nii e-maili teel kui kodulehelt;
 • Klubiliikmetel on alati eesõigus osaleda klubi üritustel, treeningutel ning väljasõitudel;
 • Klubiliige kuulub ühtsesse sotsiaalsesse keskkonda – laieneb tutvusringkond, tekivad uued tööalased kontaktid ja infovahetus.
  Otepää Golfiklubil on välja kujunenud traditsioonilised võistlused, mis on alati hästi organiseeritud, meeleolukad ning klubiliikmeid liitvad:
  1.   Hooaja Avavõistlus
  2.  Klubi Meistrivõistlused rajamängus (Matchplay)
  3.   President Cup
  4.  Otepää Golfiklubi Aastapäevavõistlus
  5.   Klubi Meistrivõistlused löögimängus
  6.   Kapteni Kepp
  7.  Tour de Privileeg
Otepää Golfiklubi sekretäri e-mail: sekretar@ogk.ee
Tel.: +372 5912 8080