Tule Rajale finaal juba sellel laupäeval

Benno Maaring / 20. september 2016

Läbi hooaja kestnud sari Tule Rajale hakkab lõppema. Terve suve jooksul on sarjast osa võtnud üle 60 mängija. Viimane osavõistlus toimub juba homme, 21. septembril algusega 16.00. Finaal toimub laupäeval, 24. septembril.

Tabeliseis on mõlemas grupis päris põnev.  Alustajate grupis HCP 36,1 – 54 on esimesel kohal Kaur Andresson 96 punktiga, teisel kohal oleval Rait Kivimägil on 90 ja kolmandal kohal Lauri Liivakantil 83 punkti. Neljandat kohta hoidval Kuido Ivandil on 79 punkti, seega võimalus samuti osaleda medalite jagamisel.

Grupis HCP 0-36 on esikolmik üksteisest 2 punkti kaugusel – Jana Esko 76, Hannes Jennsen 75 ja Tõnu Bergmann 74 punkti. Neljandat-viiendat kohta jagavad Kristel Vilipuu ja Karel Räppo 68 punkiga. Parandades viimases voorus oma teise poole tulemust, on ka nemad medalikonkurentsis. Mõlemas grupis on veel kõik lahtine ja põnevust jätkub  kuni sarja lõpuni.

Koondtabelid leiad SIIT.

24. septembril toimuvas finaalis mängitakse 18 rada ning seekord mängivad kõik ilma mentoriteta. Peale finaali toimub koosviibimine Mr. Jakobis, kus autasustatakse parimaid ning jagatakse ka loosiauhindu!