Tagasivaade Hooaja Avavõistlusele

Ursula Muts / 14. mai 2015


View this email in your browser
Meeleolukaim pilt avavõistluselt! Kus on antud pilt tehtud?

Tagasivaade OGK Hooaja Avavõistlusele

Möödunud laupäev oli üks eriti õnnestunud päev! Oli suurepärane ilm, oli meeleolukas golfivõistlus ning võistlusest võttis osa üks tore golfarite seltskond, kes said üle pikale veninud talve taaskord kokku Hooaja Avavõistlusel. Tegime jälle ajalugu, mida meenutada. Osavõtjaid on aasta-aastalt aina rohkem ja selle üle on ainult hea meel! Sedakorda võttis võistlusest osa peaaegu sada, ehk siis 94 tublit golfarit. Ehk oleks olnud sadagi, kui rahvas veidi julgemalt küsida maldaks. Siit-sealt oli kuulda, et võistlusele jäeti tulemata, kuna polnud aktiivset hcp-d. Avavõistlusele ootame alati KÕIKI golfareid, olenemata hcp staatusest, ei pea isegi klubiliige olema kusagil. Tullakse lihtsalt kokku ja tuletatakse golfiliigutused meelde :) 

Kindlasti tekitas mõnes klubiliikmes küsimusi, miks tehti portreepilte ennem võistlust. Olgem rahulikud, neid ei panda avalikult kuhugi delfisse ega mujale, vaid klubi kasutab oma liikmete pilte vaid heatahtlikul eesmärgil ning kui vähegi on võimalust, siis kasutatakse pilte nt golfboksis võistlustel võistlejate illustreerimiseks. Mõned head sõbrad kasutasid aga juhust, ning lasid endast OGK taustal pilte teha. Pilte on võimalik näha kodulehe galeriis

Siinkohal väike tagasivaade tähtsamatest hetkedest! 

ERIVÕISTLUSED:
  • Lähim lipule rajal 13 - Vahur Roht 2 m 31 cm
  • Pikim avalöök rajal 1 M - Eero Soosaar
  • Pkim avalöök rajal 1 N - Alice Andressoo
VÕISTLUSKLASSID:
  • Vabaklass
Osavõtjaid kokku 28 meeskonda. Esikolmik järgmiste tulemustega:
I koht tulemusega -9 Harri Värv/Margo Liiv
II koht tulemusega -6 Margus Sokk/Rünno Vahlberg
III koht tulemusega -4 Toomas Tamme/Igor Viirlaid
  • Pereklass
Osavõtjaid kokku 19 meeskonda. Esikolmik kujunes järgmiselt:
I koht tulemusega -9 Benno Maaring/Triin Anette Kaasik
II koht tulemusega -3 Ake Andressoo/Alice Andressoo
III koht tulemusega -2 Juhan Peedimaa/Eva Peedimaa

Lõpetuseks soovib korraldustoimkond tänada meie tublisi abilisi Terjet ja Helbet, kelleta ei kujuta ilmselt keegi meist enam klubi võistluseid ette! Suured tänud neile! See aga ei tähenda, et meil abilisi rohkem tarvis poleks. Juba järgmine võistlus, President Cup, 06.juunil, terendab ees ning korraldustoimkond vajab kindlasti juurde abikäsi. Kes kohe oskab öelda, et saab aidata, palun andke märku meilile ursula@ogk.ee või helistades 59128080.