Rajamängude võistlushooaeg algab 1. mail

Sander Maisvee / 13. aprill 2017

MATCHPLAY 2017

1. maist saab alguse Otepää golfiklubi läbi terve suve kestev rajamängude võistlushooaeg.  

Taas mängime Otepää Golfiklubis rajamänge kolmes erinevas võistlusklassis. Klubi meister selgub meeste nii meeste kui naiste klassis 32 madalama HCP-ga mängija hulgast. Eelmisel aastal osutus sama populaarseks ka Avatud Matchplay liiga, mis on mõeldud golfaritele HCP-ga alates 17. Avatud Matchplay liiga annab võimaluse konkureerida sarnase tasemega mängijatel põnevas võistlusformaadis teadmisega, et kõik vastased on võidetavad. Kaks paremat tagavad endale koha järgmise aasta meistrivõistlustele tugevamate mängijate grupis.

Et kõik mängijad saaksid mängida vähemalt kaks mängu, toimub OGK rajamängu turniir  kahe miinuse süsteemis. Mängijad asetatakse tabelisse HCP järgi, kus avaringis kohtub 1 asetusega mängija 32-ga, 2 asetusega mängija 31-ga jne. Kaotaja langeb miinusringi, kus teise kaotuse korral on võistlus lõppenud, samas võitudega miinusringis on võimalus jõuda ka finaalmängudeni.

Igaks ringiks on aega kaks nädalat, mille jooksul tuleb vastasega leppida kokku mänguaeg ja ring ära mängida. Mängu lõpus märgitakse tulemus turniiritabelisse, mis on nähtav nii klubi seinal kui kodulehel. 4 parema hulka jõudnute vahel toimuvad poolfinaalid ja finaalid 6. augustil. Võitjaid autasustatakse   samaaegselt  klubi löögimängu meistrivõistluste autasustamisega. 

Pane end kirja Golfboxis või teavita registreerumissoovist  klubi sekretäri hiljemalt  28. aprilliks.