Otepää Golfiklubi Meistrivõistlused 2020

Benno Maaring / 11. august 2020

Otepää Golfiklubis mängiti kaks pikka ja põnevat päeva löögimängu meistritiitlitele.

Meeste meistriklassis võidutses Juhan Peedimaa, kes hoidis külma närvi terve nädalavahetuse ja avapäeva edu käest ei andnud. Benno Maaring tegi teisel päeval võistluste parimaks tulemuseks 78 lööki, seekord piisas sellest hõbedaks. Kolmanda koha võitles välja mitmekordne OGK meister Margo Liiv.
Naiste võistluses jätkus põnevust viimaste radadeni, esikolmik püsis tihedalt koos. Lõpuheitluses mängis viimaseid radu kindlaimalt Alice Andressoo. (93&86).Teine koht Eva-Kristina Maaring (92&89) ja pronksine autasu läheb Triin Anette Kaasikule. (93&91)
Meesseenioride võit läks Indro Konikule kõige napimalt, ühelöögilise eduga Raul Koni ees. Napp võit oli nii magus, et võidumees ei saanud võidukõneks sõna suust. Kolmas koht mängiti veel napimalt, võrdse tulemusega, aga tugeva teise päeva toel (84 lööki) sai kolmanda koha Vahur Roht.
Senioriitade arvestuses võttis veenva võidu Aire Siim, (89&96) teiseks tuli sama kindlalt Reet Dalberg ja tubli teise päeva esitusega võitles kolmanda koha välja Anneli Kolk.
Veteranide klassis võidutses ülekaalukalt Villu Ehrlich (82&96). Arno Huik ja Jüri Kork vastavalt teine ja kolmas.

HCP klassi võitjaks tuli Urmas Tali, kes laupäevasele hiilgemängule lisas pühapäeval oma tasemel vastava neto pari. Oma senisest HCP tasemest löögivõrra parema tulemuse välja mänginud Marko Maisveele teine koht. Esimesel päeval keppe lennutanud Ago Nigul võitles pühapäeval vapralt , tasuks klassi kolmas koht.
Kõik tulemused siin: https://www.golfbox.dk/portal/golf_info/gbtourframe.asp…

Võistluse pildigalerii leiad lingilt : https://photos.app.goo.gl/ALa8v4YMGmzuu3LM9
Parimad said lisaks aule ja kuulsusele selga ka tuliuue Otepää klubivormi.
Vaatamata hilisele pühapäevaõhtul oli võitjate lilletseremooniale jäänud hulk Otepää Golfiklubi suurimaid fänne, kes nautisid võitjate finaalraja sooritusi, jahutavat jäätist ja karastavat kesvamärga. Pidulik meistrite autasustamine medalitesäras tuleb koos hooaja lõpupeoga, et parimate austamisest saaks osa rohkem klubiliikmeid.
Otepää Golfiklubi tugevust ja elujõudu näitab fakt, et meie liikmeid jagus võistlema ka avatud formaadis võistlustele muudes klubides ja ka sealt toodi ära kirkaimaid kohad. Nii said OCC meistrivõistlustel parima tulemuse kirja Tõnis Kaukvere ja Mart Habakuk.
Aitäh kõigile kaasa löömast ja järgmiste võistlusteni.