OTEPÄÄ GOLFIKLUBI MEISTRIVÕISTLUSED 2012 KOKKUVÕTE

Ursula Muts / 14. august 2012

Üleeile läbi saanud OGK Meistrivõistlused lõppesid meeleolukalt klubihoones, kus pärjati kahe päeva parimad pead. Tublid tulemused tulid kõigis võistlusklassides.  Eriliselt head meelt teeb, et kõik Tulevikulootuste klassist osavõtnud mehed saavutasid kahe päeva kokkuvõttes 70 ja enam punkti. Samuti pakub juba mitmeaastasele klubi meistrile päris pinevat konkurentsi juba päris mitu klubiliiget.  
Nüüd kõigest järgemööda. 
Esmalt tuleb tänada kõiki toredaid vabatahtlikke, kes meistrivõistlused muutsid just selliseks, nagu need olid - tänud radade ettevalmistajatele, skoorijatele, forecaddidele, fotograafile!  Loomulikult on suured austusavaldused ära teeninud korraldustoimkond!

Tulemused: 
Tulevikulootused: 
Täiesti uskumatult heade saavutustega said hakkama klubi tulevikulootused, kus tulemused kujunesid väga tasavägiselt. Punkt punktis mäng toimus just teisel päeval, kuigi teisel päeval oli meestel pigem keerulisem mängida, sest punased tee alad olid viidud oluliselt kaugemale, kui tavaliselt. Usume, et suurt rolli mängis tublide tulemuste osas ka see, et sel hooajal toimuv Tule Rajale võistlussari, mida koos mentoritega läbi viiakse, on osalejatele süstinud enesekindlust ning tahet muutuda aina paremaks ning olla võrdne kõigi teiste klubiliikmetega. 
I Raul Piirimees 80 punkti
II Indrek Lüüs 79 punkti
III Henri Loodmaa 76 punkti 

Meesseenioride klassis läks ainsana võistlusklassidest tulemus ümbermängimisele. Võrdse tulemuse saavutasid kaks Ristot - Santapukki ja Kauhanen. Peale match play'd kujunes tulemus järgmiseks:
I Risto Kauhanen 186 lööki
II Risto Santapukki 186 lööki
III Villu Erlich 196 lööki 

Naisseenioride klassis ei olnud üllatusi ka võistluse teisel päeval. Samas järjekorras, millega lõppes esimene päev, lõpetati ka teine päev!
I Anneli Kolk 212 lööki
II Anu Toomas 241 lööki
III Sirje Pormeister 247 lööki

Naiste klassis pakkus põnevust teise ja kolmanda koha mäng, kus Alice ja Lea panid mängu oma parimad oskused ning võtsid kasutusele parimad tehnikad, et saavutada teist kohta. Lõpptulemus kujunes järgnevaks:
I Cliona Georgia Dalberg 176 lööki
II Alice Andressoo 192 lööki
III Lea Schmidt 200 lööki

Meeste klassis, kus traditsiooniliselt selgub klubi meister ning üle antakse meistripintsak, oli põnevust viimase rajani. Lõpuks teiseks jäänu, võitis teisel päeval meistrit ühe löögiga, tehes 80 lööki. Lõpptulemus järgmine:
I Peter van Buuren 163 lööki
II Indrek Visnapuu 167 lööki
III Andres Gailit 171 lööki
Vaid ühe löögiga rohkem jäi neljandaks Kristo Tullus. Viies mees Priit Visnapuu jäi juba 10 löögi kaugusele neljandast mehest. Kokkuvõttes 19 meest tegid kahe päeva peale kokku alla 200 löögi. Aasta tagasi saavutas sama tulemuse 4 meest vähem.  Loodame, et tuleval aastal on alla 200-seid tulemusi veel enam. Samuti loodame, et tulevikulootuste klassist võtavad tuleval aastal osa ka naised.  

OGK Meistrivõistlused on olnud alati sportlikum võistlus, kui teised klubi võistlused ning seda tava jätkatakse ka järgnevatel aastatel. Klubiliikmetel on vähemalt üks võistlus aastas, kus on võimalik oma sportlikke võimeid ülejäänud klubiliikmetega võrrelda. 

Elagu OGK meister ning palju õnne veel kord kõikidele võitjatele! 

Pildid meistrivõistlustest ilmuvad kodulehele mõne aja pärast. Seniks aga naudi pildigaleriid Rajamängude finaalidest galeriis. Tutvu ka teiste nupukestega, mida aeg-ajalt üks pisike käsi uuendab.