Klubidevahelised EMV

Martti Luik / 29. august 2011

Reedel ja laupäeval EMV raames peetud klubidevahelised Eesti Meistrivõistlused võitis teist aastat järjest Estonian Golf ja Country Club’i esindusmeeskond kooseisus Jan Larsson, Janar Toomesso ja Mait Schmidt tulemusega +28.

Kahe päeva kokkuvõttes läks arvesse mõlemalt päevalt kahe parima mängija tulemus. EGCC meeskond edestas teiseks tulnud Saaremaa I meeskonda kahe löögiga. Kolmandaks tuli Tallinna Golfiklubi II meeskond kaotades sealjuures EGCC'le 4 löögiga.

EGCC võistkond teenis võiduga ka koha Türgisse, kus nad esindavad Eestit Euroopa klubidevahelistel meistrivõistlustel.

OGK esimene meeskond kooseisus Martti Martin, Kristo Tullus ja Indrek Visnapuu jäi kokkuvõttes kaheksandaks. Martti tegi esimesel päeval 92, Kristo 95 ning Indrek 94 lööki ning teisel päeval Kristo ja Indrek 90 ja Martti 91 lööki. 

OGK teine meeskond, kuhu kuulusid Juhan Kolk, Vahur Roht ja Margus Sokk, jäi jagama 10.-11. kohta. Esimesel mänguringil tegi Juhan 89, Vahur 106 ning Margus 97 lööki. Teisel mänguringil sooritas Juhan 94, Vahur 100 ning Margus 97 lööki. 

Naiste arvestuses tuli ülivõimsalt võitjaks Tallinna Golfiklubi koosseisus Merlin Palm, Annika Meos ja Anastasia Kharchenko, kes kahe päeva kokkuvõttes said tulemuseks +21. Hõbeda võitis Otepää naiskond, kus mängisid Alice Andressoo, Getter Saaroja ning Cliona Georgia Dalberg. Esimesel päeval tegid Alice ja Getter mõlemad 91 ning Cliona 88 lööki. Teisel päeval Alice 87, Getter 94 ning Cliona 82 lööki. TGK'le kaotasid meie tüdrukud 39 löögiga. Pronksile platseerus EGCC naiskond koosseisus Anu Hanson, Apawan Chinglek ja Saara Mägin, kaotades TGK naiskonnale 59 löögiga.

Täname kõiki meie klubi esindajaid ning palju õnne teise koha puhul meie naiskonnale!