KAPTENI KUTSE 09.SEPTEMBRI KAPTENI KEPP VÕISTLUSELE

Ursula Muts / 6. september 2012

Võistluse registreerimise tähtaeg on 07.09.2012 kell 22.00. Hilisemal registreerumisel lisandub tasu 10.-eurot mängija kohta.

Registreerumine klubi sekretäri  e-maili teel ursula@ogk.ee, tel.59 12 80 80 või golfboksis

Lõplik osalejate nimekiri ja stardinimekirjad avaldatakse hiljemalt 08.09.2012 kell 12.00 kodulehel ja golfboksis

Võistlusjuhendi leiad siit.

Järgnevalt üleskutse osalemiseks OGK kapteni poolt: 

Golfisuvi on lõpusirgele jõudmas ja jäänud veel viimased nädalad golfimängu nautimiseks. Sel pühapäeval toimub traditsiooniline klubivõistlus „Kapteni kepp“, ikka tavapärases puktimängu formaadis.

Kuigi Kapteni Kepi ehk peaauhinna saab vaid üks Otepää Golfiklubi liige, on auhinna saamise võimalus paljudel. Võistlusklasse on tervelt kaheksa ja auhinnalaua juurde pääseb iga võistlusklassi 3 paremat.

Tänu tublidele toetajatele on seekordne auhinnalaud ka tublisti kopsakam.

 

Lõbusa meelelahutusena on kõigil osalejatel enne starti võimalik ennustada, millised rajad kujunevad Kapteni Kepi võistlusel kõige raskemaks ja kõige kergemaks. Kui õieti ennustajaid on rohkem kui üks, siis toimub nende vahel lõpetamisel GMP Clubhoteli restoranis lisaküsimuse voor. Ennustusvõistluse võitjale paneb kapten auhinnaks välja Clickgeari golfikäru.

 

Võistluse registreerimisnimekiri täieneb iga päevaga, kuid veel on võimalus kaasa lüüa. Loodan sind näha pühapäeval Otepää Golfiväljakul!!

 

Tervitades,

 

Mati Laurson

Otepää Golfiklubi kapten