Infokiri 35. nädal

Ursula Muts / 26. august 2014


Otepää ja Valgeranna naiste kohtumine Otepääl 20. augustil - tagasivaade

20.08.14 toimus Otepääl OGK ja WBG naiste sõpruskohtumine. 
Naisi oli kokku 22, neist 9 Valgerannast ja 13 Otepää klubist. Võistlus toimus väga heitlikes ilmastikutingimustes, 2 korda katkestati mäng äikese tõttu, vihma kallas nagu oavarrest.Sellest hoolimata aitas koduväljaku eelis ja meie naiste tublidus võita selleaastase kohtumise lausa ülekaalukalt. Punktimängu edetabelit juhtisid 8 OGK mängijat, esimene Valgeranna esindaja oli 9ndal kohal. 
Võistluse lõppedes ootas soe supp ja maitsev kook osavõtjaid Mr. Jakobi restoranis, kus toimus ka meeleolukas autasustamine.
Punktimängu parim oli Aire Siim 33 puntiga. Löögimängus oli 3 naise tulemus sama, Aire, Lea ja Jaanika (WBG) tegid kõik 98 lööki, võitjaks osutus Jaanika Saar. Rändauhind anti pidulikult üle Otepää naistele, järgmisel aastal toimub kohtumine Valgerannas, kust loodame auhinna taas koju tuua. 

Tasuta treeningpäev 20.augustil - tagasivaade

20. augustil toimus ka tasuta treeningpäev, mis tõi ilmastikust hoolimata kohale 12 huvilist. Päev oli pikk ja intensiivne. Alustati kell 10 ning lõpetati ennem Tule Rajale starte kella 16 paiku. Hoolimata tormisest ja äikselisest ilmast oli päevast kindlasti kõikidele kohale tulnutele palju kasu.  Loodetavasti käituvad kõik koolitusest osavõtnud edaspidi ikka reeglitele vastavalt ning oskavad ka kaasmängijaid raskemates situatsioonides välja aidata.  Järgmise klubiliikmetele tasuta peäva loodame teha septembris.  Mõned pildid treeningpäevast leiate meie kodulehe pildigaleriist.  
 
Tule Rajale IX etapp 03.septembril 

Head klubiliikmed! Tule Rajale sarja etappe on jäänud veel vaid kaks. Eelviimasele etapile ennem finaali saab registreerida nii golfboksis kui ursula@ogk.ee. Võistluse algusaeg on toodud tund aega varasemaks.  Kutsume registreerima ja appi ka mentoreid tänades juba ka kõiki neid, kes siiani on võtnud vaevaks oma aega kulutada ning end alustajatele pühendada! 

Kapteni Kepp by Profloors 06. septembril 

6.septembril toimub menukas Kapteni Kepp by Profloors. Võistlus ootab võistlejaid registreeruma nii golfboksis kui ursula@ogk.ee või caddiemasteris (telefon 56200115). Osaleda saavad kõik aktiivset HCP-d omavad golfimängijad, OGK Edetabel 2014 arvesseminev võistlus. Maksimaalne osalejate arv 104, üleregistreerimisel eelistatud OGK liikmed. 
Tegemist on punktimänguga ning võistlusklasse on sedakorda 6: 
 1. Mehed HCP 0 - 13,0 
 2. Mehed HCP 13,1 - 26,4
 3. Mehed HCP 26,5 - 36 
 4. Naised HCP 0 - 23,0 
 5. Naised HCP 23,1 - 36 
 6. Ühisklass HCP 37 - 54 
Mehed mängivad kollastelt; naised punastelt tiidelt, ühisklassis kõik mängijad punastelt tiidelt. 

Autasustatakse iga võistlusklassi 3 paremat mängijat ja erivõistluste parimaid.
Tasatulemuste puhul eelistatakse madalama hcp-ga mängijat. 

Kapteni Kepp: Rändauhinna „Kapteni Kepp“ saab Otepää Golfiklubi mängija, kes kogub suurima arvestuspunktide  summa. 
Punktisüsteem koosneb 2 kategooriast: 
 1. Stabelford: Iga mängija punktimängu tulemus 36 punkti annab 100 arvestuspunkti tabelisse.  Iga punkt ülespoole annab +1 ja iga punkt allapoole annab -1 punkti. 
 2. Scratch: Väljaku par (73 lööki) annab 100 arvestuspunkti. Iga löök üle 73 annab -1 punkti ja  iga löök alla annab +1 punkti 
Juhul kui võitja punktisumma on võrdne, siis eelistatakse mängijat, kelle scratch tulemus on parem.  Võrdse Scratch tulemuse korral toimub play-off 18-ndal rajal. 

Asugem registreeruma!
Juhendi leiate siit.

Laste treeningud 27.augustil Ihastes

Homne laste trenn sõltub ilmast. Seda, kas trenni teeme, otsustame täna õhtuks. Huvilistel ikka palun registreeruda ursula@ogk.ee või tel 59128080. 

Täiskasvanute treeningud 
AegTeemaKoht

28.august                    Ühistreening                     17.00-18.30           Sand+löögid kalletelt  Otepää
  18.45-20.15Sand+löögid kalleteltOtepää


Tervitades
Ursula Muts
Otepää Golfiklubi sekretär
59 12 80 80