Infokiri 32. nädal

Ursula Muts / 5. august 2014

Tagasivaade Rajamängude finaalidele 

03.08 lõppesid põnevad Rajamängude Finaalid, mis kahjuks olid väga väikese pealtvaatajate arvuga. Mis küll võiks olla see, mis tooks sellistel võistlustel pealtvaatjaid juurde? Ehk oskate ettepanekuid teha korraldustoimkonnale, et tuleval aastal oleks pealtvaatajate arv suurem? Ilm oli suurepärane nii kaasklubiliikmetele kaasaelamiseks kui niisama nautimiseks. Võistlejate jaoks oli muidugi sellise palavusega mängimine paras katsumus.  
Tulemused olid järgmised: Hommikul selgusid, kes pealelõunat millistele kohamängudele mängima hakkavad.  
Naistest mängisid kolmandale kohale: 
Siiri Odrats-Koni / Lea Schmidt. Võitjana väljus Lea ning võitja selgus peale 15-ndat rada. Esimesele-teisele kohale mängisid: 
Triin Anette Kaasik / Aire Siim. Esikoha saavutas Aire. Mäng oli väga tasavägine ning lõppes teisel lisarajal.  
Meestest mängisid kolmandale kohale: 
Margo Liiv / Toomas Tamme. Kolmanda koha saavutas Margo ning mäng lõppes peale 16-ndat rada. Esimesel-teisele kohale mängisid: 
Andres Gailit / Kristo Tullus. Esikoha saavutas Andres ning võitja selgus peale 17-ndat rada.
 
Palju õnne kõikidele tublidele võitjatele. Pidulikule karikate kätteandmisele saame kõik kaasa elada peale OGK Meistrivõistlusi auhinnatseremoonia ajal. Pildigaleriid eilsetest mängudest saate vaadata siit

Otepää Golfiklubi Meistrivõistlused 

Hooaeg on vaikselt liikunud nii kaugele, et klubi meistrivõistlused ootavad mängimist. 09.-.10.augustil peetavatele klubi meistrivõistlustele on oodatud mängima kõik, kes on Otepää Golfiklubi liikmed. Võistlus peetakse 36-rajalisena (veteranidel 18-rajalisena) kahel päeval kümnes võistlusklassis. 
Eriti oodatud järgmste võistlusklasside mängijad: 
 Seeniorid (nii mehed kui naised) 
Veteranid (nii mehed kui naised - võisteldakse ainult teisel päeval!) 
Naised punastelt teedelt 0 - 36 
Tulevikulootused 37 - 54 nii mehed kui naised. Tegemist punktimänguga - head alustajad Tule Rajale Sarjast - võimalus teile saada kaela iga klubiliikme poolt ihaldatud meistrivõistluste medal!  

Meistrivõistlused lõppevad piduliku õhtusöögiga teise võistluspäeva lõpus õdusas meeleolus välitelgis, kus pakutakse head-paremat restoran MrJakobi poolt. 


Kõik, kes ei võistle, on oodatud andma oma panust vabatahtlikuna.  Vabatahtlike töö on golfiürituste sujumise oluliseks ja lahutamatuks osaks. Võistlusel vajame abi starteri töös, vahetulemuste võtmisel, palli otsijad, fotograafi ülesannete täitmisel ning sekretariaadis. Vabatahtlike töö tasuna saame pakkuda võistlustel pakutavat meenet ning tasuta toitlustust. Kui tunnete, et võiksite aidata, siis palun andke sellest klubi sekretärile aegsasti teada. Selgitusi vabatahtliku tööst jagab samuti sekretär. Palun võtke ühendust ursula@ogk.ee või 59128080.

Tule Rajale VII etapp 

Tule Rajale VII etapp ootab võistlejaid ning mentoreid appi alustajatele hoogu juurde andma! Registreeruda saab nagu ikka kuni homme õhtul kella 18-ni nii golfboksis kui ursula@ogk.ee
Edetabel peale VI osavõistlust - leiate siit Juhend 

Otepää naiste ja Valgeranna naiste kohtumine Otepääl

20.08.14 toimub Otepää ja Valgeranna naiste sõpruskohtumine Otepääl. Selgitame välja parema klubi sellel aastal. Võistlusformaat: punktimäng, 18 rada. Arvesse läheb 6 mängija paremad punktitulemused.
Registreerimine läbi golfboksi.

Tasuta treeningpäev alustajatele 

20. augustil toimub kõikidele klubiliikmetest alustajatele tasuta treeningpäev. Üleelmisel aastal alguse saanud ja päris menukaks ja vajalikuks osutunud treeningpäev on kindlasti vajalik kõigile neile, kes tunnevad, et veidi või palju on puudu teadmistest reeglite ja etiketi osas, samuti tahaks lihvimist saada löögioskused. Treeningpäev sisaldab nii treeninguid harjutusalal kui mängu jälgimist ja kaasa tegemist rajal ja palju muud vajalikku. Kui tunnete, et soovite päevast osa võtta, registreeruge palun kuni 19.augusti kella 12-ni. Andke teada, kas varustus on Teil olemas või mitte, varustuse olemasolu eest hoolitseb korraldustoimkond.
  
Treenimine teeb meistriks! 

Laste treeningud 

Kolmapäeval Valdek Apivala juhendamisel Ihastes - palume ikka iga kord eelnevalt registreeruda!

kell 10.00-11.00 5-8-aastased kell 11.15 - 12.15 9-aastased ja vanemad 
Pühapäeval Priit Jalasto juhendamisel Otepääl 
kell 12.00-13.00 5-8-aastased kell 13-00-15.00 9-aastased ja vanemad 

Täiskasvanute treeningud 

OtepäälAegTeema
8.august       Ühistreeningud      17.00-18.30Chip+pikklöök            
18.45-20.15                         Chip+pikklöök                                   
9.august      Green card jätkukursus            17.00-20.00        Pikalöögikursus            
Registreerumine otse Valdek Apivalale: 56215605 või valdek@progolf.ee
Osalemistasu 10 eurot, klubiliikmele 8 eurot. Maksimaalselt 6 inimest grupis, golfipallid lisanduvad. 
Eratunde on võimalik võtta lisaks Otepääle ka Ihastes sel päeval, kui toimuvad laste treeningud.