Hooaja viimase Naisteka järelkaja

Ursula Muts / 9. oktoober 2011

Täna, 09.oktoobril, toimus tänu aktiivsele Otepää Golfiklubi naisliikme Piia Laursoni üleskutsele, väga meeleolukas hooaega lõpetav Naistekas Ihaste männimetsa veerde ehitatud verivärskel koduaia golfiväljakul. Ilm soosis ettevõtmist igati ning päike kuldas golfikeppe veel viimseid kordi ennem, kui need järgmisel hooaajal taas välja võetakse! Kuulda oli, et vähemalt üks hoolikas oli oma golfikepid juba talvekorterisse kenasti ära pakkinud. 
Osa võtta võisid ja kutsed olid saadetud kõikidele Otepää Golfiklubi naisliikmetele. Kohale jõudsid neist järgmised kõige tublimad: Anu Rebane, Ly Metsa, Aire Siim, Helbe Sinimäe, Tuija Mononen, Lea Schmidt, Sirje Pormeister, Kerttu Siim-Wilcox, Ursula Muts, Piret Paloots, Triin-Anett Kaasik, Gristel Kütaru ning Anu Toomas.
Kuna golfarid ei oska ilma võistlemata olla, siis peale mõnusat kehakinnitust asuti kohe golfikeppidega löögiharjutusi tegema. Vaja ikka  väärikalt viis par 2 rada läbida! Flaidid olid kolmeliikmelised, et võistlus nobedamini läheks ning ennem pimedat kõik osavõtjad rajad läbitud saaksid. Peale esimest ringi oli esialgne pingerida selgunud. Play Off-i läksid Aire ja Sirje. Alles peale neljandat lisarada selgus võitja.

Edukamad olid:
I      Aire Siim +2
II     Sirje Pormeister +2
III    Anu Rebane +3

Tore, et Otepääl jagub aktiivseid naisi, kes jaksavad ette võtta ja teha ning on ka kaasatulijaid! Veel toredam, kui järgmise Naisteka osavõtjate arv oleks suurem - sest kogu klubi tegevuse eesmärk ongi ju koos mõnusalt aega veeta ja samal ajal meeleolukalt sportida.