ET Noortetuuri finaaletapi kokkuvõte       

Sander Maisvee / 22. september 2017

16.-17. setptember mängiti Saare Golfi väljakul ET Noortetuuri finaaletapp. Finaali, 12 parema hulka pääsesid ka kolm Otepää Golfiklubi noort - Robin Udodov, Mihkel Paloots ja Nils Illimar Esko. Kahepäevase HCP-löögimängu formaadis peetud finaalturniiril meie poisid küll esikolmikusse ei mahtunud, aga viies koht tagas Mihklile tuuri üldkokkuvõttes U16 klassis suurepärase teise koha. Palju õnne!
Otepää noorte tunnustamiseks peab eraldi ära märkima, et kõik finalistid on oma klassis tugevad scratch-mängijad, mis küll HCP formaatides konkureerimise keerukaks teeb. Robin oli scratchis oma klassis parim läbi terve hooaja ja ka finaalis (9 raja tulemus mõlemal päeval 49 lööki). Mihkli ja Nilsi löögitulemused finaalis olid vastavalt teine ja kolmas, mõlemad näitasid häid scratch-tulemusi ka varasematel etappidel.
Kiidame meie poisse ja innustame kõiki teisigi Otepää noori treenima ja võistlema! Noorte osalustasu finaaletapil tasus klubi ja Otepää Golfiklubi tõestas teist nädalavahetust järjest, et ajame õiget asja!