Mr. Jakobi Tuur finaal

Benno Maaring / 26. september 2016

Mr. Jakobi Tuuri Finaal toimub 9.oktoobril algusega kell 10.00. Starditakse 1. tiilt ja mängitakse 18 rada. Tuuri lõplik paremusjärjestus selgitatakse sel aaastal 8 parema etapi ning finaali tulemuse liitmise teel.
Osalema on oodatud kõik mängijad, kellel kirjas 8 etappi. Nendeks on naistest Triin Anette, Lea, Anu, Reet ja Krista. Meestest Eero Soosaar, Margo, Benno, Toomas Tamme, Igor, Tanel, Viljar, Andres Esko, Andres Kulbin, Juhan Peedimaa, Marko, Eero Veisner, Tõnu, Erko, Ivar, Toomas Murulo, Indro, Priit Pärs. Kokku 23 võistlejat. Tänaseks on kõik nimed ka osalejate nimekirja kantud. Kui kellegil ei ole võimalik osaleda, siis andke sellest palun eelnevalt teada sekretärile - sekretar@ogk.ee.
Meestel on võitja juba enam-vähem teada. Pinge on veel teise koha peale. Naistel on aga esikoht väga lahtine, sest Lead ja Triinu lahutab vaid 1 löök.
Jooksvat seisu saab vaadata SIIT.
Võitjatele on Mr.Jakobi poolt sel aastal uudsed rändauhinnad, kuhu lisaks selle aasta võitjatele saame nüüd kanda ka eelmise aasta võitjate nimed.
Kõikidele finaalis osalejatele on aga auhinnaks Mr.Jakobi poolt spetsiaalselt valmistatud lõunasöök. Finaalis osavõtutasu ei ole, seetõttu ei ole ka eelarves auhinnalauda. Kui kellegil on võimalik toetada auhindadega, siis saame tekitada ka sümboolse auhinnalaua.