Sarja vahekokkuvõte.

Praeguseks on peetud kaks etappi  Nagu ka eelneval aastal, nii on sellelgi aastal iga etapi võitjale auhinnaks BO Golfi poolt karp palle (W/S DX2). Lisaks on igal etapil veel ka loosikastis karp palle.
Esimesel etapil mängiti 1.-9. rada Stableford punktimängu.
Etapi võitis Tõnis Kaukvere 23 punktiga - õnnitlused võitjale!
Esimese etapi loosipallid läksid Kaili Sarapuu`le.

Sarja teine etapp peeti meie klubimaja vastas, kus võistlustulle astuti chip+putt oskuste näitamises. Väljaku pro Valdek Apivala oli juba eelnevalt juhendamas ja märkis maha ka kuus suurepärast rada. Teise etapi võitis Kaspar Andresson tulemusega 16 lööki - õnnitleme võitjat!
Margus Raud oli teise etapi loosis õnnelik pallivõitja.

Kõik võitjad ja loosis võitnud saavad oma pallid kätte Otepää Golfikeskuse caddiemasterist.

Järgmine etapp toimub juba järgmisel kolmapäeval, 10.juulil algusega kell 17.30. 
Mängitakse Scramble´t, mis on paarismäng ning parima tulemuse saavutamiseks mängitakse
parimat palli. Tegu on väga seltskondliku mänguga, mis ei mõjuta mängijate HCP-d.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Tule rajale by BO Golf 

Tule Rajale sari on kokku pandud spetsiaalselt alustaja golfimängija jaoks, et tutvustada mängijale erinevaid golfis kasutusel olevaid võistlusformaate. Enne igat võistlust toimub harjutusväljakul golfiõpetaja poolne nõustamine. Klubi alustajate toimkond annab kõigile nõu mängu ajal erinevate reeglite osas ning jagab suunavaid näpunäiteid, kuidas käituda erinevates võistlussituatsioonides.

Kogu sarjas osalemine tagab Sinu mõnusa ja sujuva kasvamise ühe hooaja jooksul golfimängijaks, kes tunneb ennast golfiväljakul hästi ja käitub teadliku mängijana.

Esimene etapp toimub 12. juunil ja mängitakse 9 rada koos mentoritega.

SARJA JUHEND