05.05.2012 OGK Hooaja Avavõistlus Stardilist Tulemused Juhend

16.05.2012 OGK võistlussari „Tule Rajale“ 2012 I osavõistlus Stardilist Tulemused Juhend

30.05.2012 OGK võistlussari "Tule Rajale" 2012 II osavõistlus Stardilist Tulemused

03.06.2012 OGK President Cup Stardilist  Tulemused Juhend

13.06.2012 OGK võistlussari "Tule Rajale" 2012 III osavõistlus Stardilist Tulemused

27.06.2012 OGK võistlussari "Tule Rajale" 2012 IV osavõistlus Stardilist Tulemused

11.07.2012 OGK võistlussari "Tule Rajale" 2012 V osavõistlus   Stardilist     Tulemused

25.07.2012 OGK võistlussari "Tule Rajale" 2012 VI osavõistlus StardilistTulemused 

05.08.2012 OGK Rajamängu Karikas poolfinaalid ja finaalid Stardilist mehedStardilist naised  Tulemused mehed  Tulemused naised Juhend

08.08.2012 OGK võistlussari "Tule Rajale" 2012 VII osavõistlus Stardilist Tulemuste tabel Edetabel peale VII osavõistlus

11. - 12.08.2012 OGK Meistrivõistlused Stardilist 1.päev Stardilist 2.päev Tulemused Juhend

22.08.2012 OGK võistlussari "Tule Rajale" 2012 VIII osavõistlus StardilistTulemused 

26.08.2012 OGK Võistlussari "Tule Rajale" 2012 Finaal Stardillist  TulemusedEdetabel

09.09.2012 OGK Kapteni Kepp Stardilist  Tulemused - Stabelford Tulemused - Scratch Juhend

15.09.2012 Kolme Klubi turniir Stardilist  Tulemused Juhend

OTEPÄÄ GOLFIKLUBI EDETABEL - MEHED
KohtNimiPresident Cup  Rajamäng  Meistrivõistlused  Kapteni Kepp  KOKKU  
1.Andres Gailit35,5565346190,5
2.Margo Liiv3036,537,550,33154,3
3.Kristo Tullus1640,55037,5144
4.Priit Pärs41,5504210143,5
5.Rünno Vahlberg35,540,54024,75140,8
6.Indrek Visnapuu206056 136
7.Juhan Kolk47,330,54610133,8
8.Eero Soosaar2436,54424,75129,3
9.Ake Andressoo2030,525,543119
10.Ivar Värsi5622,537,50116
11.Vadim Apuhtin47,322,52024,75114,6
12.Rain Sirk3036,535,510112
13.-14.Priit Visnapuu1630,54815109,5
 Risto Kauhanen3004237,5109,5
15.Martti Martin0532924,75106,8
16.Margus Sokk2047390106
17.Heikki Pormeister2043,5040,5104
18.Villu Ehrlich2043,533,55,5102,5
19.Kalev Kuusik3,522,51856100
20.Tanel Laisaar13,530,535,51998,5
21.Mart Habakuk26,5011,56098
22.Benno Maaring47,340,501097,8
23.Risto Santapukki030,54224,7597,25
24.Vahur Roht26,522,5291593
25.Toomas Laan2430,5221591,5
26.Allan Allik39,502724,7591,25
27.Toomas Tamme35,522,523,55,587
28.Viljar Pärnamäe600024,7584,75
29.Raul Koni04731,55,584
30.Arno Huik39,5004382,5
31.Indrek Toomas47,3031,5 78,8
32.Toomas Männisalu9,522,511,53477,5
33.Hannes Priks47,30024,7572,05
34.Peep Must9,50194371,5
35.Andres Kulbin1222,5211570,5
36.Toomas Laurson41,50024,7566,25
37.Mati Laurson730,523,5 61
38.Johann Kukk35,50024,7560,25
39.K.Peter van Buuren0060 60
40.Oliver Helm801437,559,5
41.Raul Rebane35,522,50 58
42.Igor Viirlaid35,5015 50,5
43.-44.Hannes Noormets   50,3350,33
 Romet Elmaste   50,3350,33
45.Sven Nuut00940,549,5
46.Paul Toomas30017148
47.Toomas Kull47,300047,3
48.Raigo Valmsen13,50824,7546,25
49.Andres Liiva   4343
50.Peeter Padrik001624,7540,75
51.Tarmo Tsernjavski040,50 40,5
52.-53.Toomas Murulo3,536,50 40
 Heiki Kõivupuu0063440
54.Villu Maamägi   37,537,5
55.Meelis Milder3007 37
56.Üllar Huik16001935
57.Reevo Kirna0033,5 33,5
58.Kaido Metsa030,50 30,5
59.Madis Kinks0029130
60.Arno Ruusalepp0025,5 25,5
61.Rainer Koemets2400 24
62.Indrek Käo   1919
63.Tiit Kerem00135,518,5
64.Urmas Sokk   1515
65.Ülo Mõttus1100 11
66.-67.Joel Pärle0010 10
 Indrek Lüüs   1010
68.Andras Kaasik60017
69.Sander Pormeister500 5
70.Heiki Moltsaar005 5
71.Aarne Saar200 2
72.Pekka Mononen   11
73.Tõnis Matsin   11
74.Marko Muts   11
75.Erko Hansar   00
76.Richard McCartney           00
77.Kaspar Metsa   00
78.Andrus Armulik   00


OTEPÄÄ GOLFIKLUBI EDETABEL - NAISED
KohtNimiPresident CupRajamängMeistrivõistlusedKapteni KeppKOKKU
1.Piia Laurson5343,54653195,5
2.Anneli Kolk42,5534840183,5
3.Lea Schmidt42,5475333,5176
4.Aire Siim6005045155
5.Sirje Pormeister3840,53732147,5
6.Anu Rebane4804156145
7.Imbi Paloots0504449143
8.Gristel Kütaru4104243126
9.Kaarin Reitam4504335123
10.Siiri Odrats-Koni040,53837,75116,25
11.Eva Peedimaa3940,5033,5113
12.Alice Andressoo05656 112
13.Helbe Sinimäe3740,5031108,5
14.-16.Cliona Georgia Dalberg006045105
 Tuija Mononen560049105
 Lylian Kork450060105
17.Triin-Anett Kaasik50004292
18.Anu Toomas40039 79
19.Getter Saaroja0600 60
20.Terje Andressoo0470 47
21.Ursula Muts043,50 43,5
22.Krista Zeik   4141
23.Reet Dalberg004040
24.-26.Tiia Pärnamäe   37,7537,75
 Ly Metsa37,7537,75
 Kristel Elmaste   37,7537,75
27.Ines Nigul   3030