Naiste ümarlaud 28.02.2019 jututeemad ja kokkuvõte.
  

1. Uute golfireeglite koolitus

Soovitan kõigil seda koolitust kuulata. Golfireeglitekevadised koolituste ajad on veel homme,

7.märtsil ja 27.märtsil, registreerimine toimub golfboxi kaudu. Kui väljak lume alt vabaneb ja aprillis

on mängiminevähegi võimalik, siis esimese naisteka üks tegevus võiks olla koos kohtunikuga väljakul viibimine.

2. Naistekate toimimise sagedus
 
Toimub üks kord kuus ja mängime erinevaidvõistlusformaate (erinevaid scramble variante). Kindlasti on neid formaate mängida huvitav, hariv ning lõbus. Nädalapäevaks neljapäev. Auhinnalaud peaks sisaldama koheselt tarbitavat ehk pühendame selle hooaja tarbimist vähendavale mõttemaailmale. Auhinnarahad aga kogume koos naisteka toidulauaga ning jagame tunnustust selle päeva õnnestujatele.
Moodustame igaks naistekaks eraldi korraldustiimi, maksimum kolm liiget ja soovi korraldada võib avaldada igal ajal. Küll aga proovime tiimi vähemalt kuu enne paika saada.

 Endiselt suured tänud eelmise aasta sponsoritele, te olite nii SUPER HEAD!
 
Oleme ka avatud esitlustele, tootetutvustustele, ettekannetele, külaskäikudele jm toredatele ettevõtmistele.
Kindlasti on plaanisuue restoraniköögi avastamine, Vidrike külalstemaja on vaja külastada, pirukaid küpsetada, ujuda jne.
 
Tekitame sellise moodsa asja nagu blogi. Blogi, kuhu me ise kanname sisse oma mõnusaid golfielamusi erinevatelt väljakutelt, mängudelt. Hea on teada, kui aktiivsed me oleme, millega tegeleme, mida tunneme. Proovime teha kinnise keskkonna ainult soovijatele.
 
Asume läbirääkimistele Valgeranna klubi naistega meie sõpruskohtumise teemal. Sel aastal on Eesti Naiste Karikas 28.07.2019 Pärnu Bay Linksil ja kui juba sealkandis oleme, siis kas kohtume ka sõpradega?

 

3. Treeningud -  kahjuks regulaarsed rühmatreeningud meie väljakul on endiselt suur küsimärk, treenerite kutsumine meie väljakule seotud suurte kuludega jne.  


Naiste kapten Reet Dalberg, kontaktid: +372 5044 916;  reet100@hot.ee