Ursula Muts / 21. august 2012

On taas kord põhjust rõõmu tunda meie golfarite edusammude üle nii kodu- kui teistel väljakutel.
Sedakorda loetleme üles ühe hole-in-one ning mõned ilusat tulemused nii Otepäält kui teistelt väljakutelt.

Hole-in-one'iga sai hakkama OGK liige Triin Anette Kaasik, kes küll juba üleeelmisel reedel, 10.augustil, Saaremaa golfiväljakul selle vägiteo korda saatis.

Möödunud nädalavahetusel toimusid Otepääl Eesti Meistrivõistlused Rajamängus, mille võitis Kristo Tullus.

Möödunud nädalavahetusel toimus Jõelähtmel Rocca al Mare Ladies Cup III. Sellelt võistluselt said kaks auhinnalist kohta meie klubi naised.  HCP 18,5-36 grupis sai teise koha Katrin Reimand tulemusega 41 punkti. HCP 37-54 võitjaks tuli 30 punktiga Hele-Riin Talk.