Kahe päevaga kõik Eesti golfiväljakud läbitud!

Ursula Muts / 12. juuni 2013

Otepää Golfiklubi liikmed Arvo Antropov ja Sten Lume ning Niitvälja Golfiklubi liikmed Rene Aguraiuja ja Kristo Raudam, kes on ka Rahvagolfi peakorraldaja läbisid kahe päevaga kõik Eesti golfiväljakud.
Rahvagolf 2013 Avapaugu raames võtsid neli golfisportlast ette pikema golfitee ning otsustasid kahe päevaga läbi mängida kõik Eesti golfiväljakud. Golfiautosid seejuures ei kasutatud!

Kuidas see neil õnnestus? Siin Sulle väike spikker, kui isegi soovid sama teekonda ette võtta:

Esmaspäev, 10.06.2013:

04.00 EGCC Sea Course

07.20 Stone Course (9 rada)

10.00 Suuresta

14.52 Niitvälja

19.40 Ridala Golf Haapsalu (9rada)

Teisipäev, 11.06.2013:

 05.30 Saare Golf

12.35 Valgeranna Golfiklubi

18.50 Otepää Golfiklubi


Siin ka asjaosalise enda meenutused kahest päevast (Arvo Antropov).

Esmaspäeva hommikul alustasin kell 2.50 inimeste pealekorjamisega. Kuna ärevus oli suur, siis pühapäeva õhtul magama minnes kell 23, und ei tulnudki. Seega öö vastu esmaspäeva jäi vahele. Teisel päeval käisime Saaremaal kokku 10 tundi, mille sisse mahtus 4 tundi golfi, 2,5 tundi autoga sõitu ja 3  tundi und.

Samas õnneks oli väsimus nii suur, et sai tukastatud autos pikematel ülesõitudel kasvõi 30-60 minuti kaupa mõned korrad. Söömiskorrad toimusid peamiselt praamidel või kiiresti Statoilis-McDonaldsis. Lisaks oli osadel võetud kaasa energiabatoone ja banaane hunnikuga ja spordijooke.

Hirm oli, et Otepää viimase rajana turnimine saab saatuslikuks. Kuid õnneks Otepääle jõudes oli tuju juba kõigil laes kuna viimane rada ning samas korraldasime Otepääl veel lisavõistluse paarismängu kujul, mis hoidis tuju üleval ja lipu kõrgel. 17 rajal hakkas hämarduma kuid 23.00 olime juba klubihoones ja saunas.

Lõpuks siis jõudsime kell 4 hommikul Tallinnasse kolmapäeval tagasi.

Enne sõitu pikalt kaalusime, kas võtame autojuhi lisaks või ei võta. Tuleb tunnistada, et ilma autojuhita ja suure mugava bussita ei oleks me seda läbi teinud kindlasti. Lisaks täitis autojuht ka fotograafi ülesandeid, et oleks mida meenutada.

Ja täna on enesetunne jube raske jalgades ja golfi näha ei taha – vähemalt mõnda aega...

 

Sten Lume ja Arvo Antropov


Lõpp Otepää Golfiväljakul kell 23.00