NÄDALAINFO 05.-11.11.2012

Ursula Muts / 5. november 2012

 2012. aasta hooaja lõpuüritus on kohe ukse ees. Kui Sa ei ole veel end registreerinud, siis tee seda palun õige pea, ootame ülekandega oma registreerumise kinnitust kuni 13.novembrini. Palun kiirusta! Ülekande palume teha OGK arveldusarvele: MTÜ Otepää Golfiklubi
a/a: 221025812777 
  • selle lingi alt leiad küsimustiku, mille palume Sul täita 2012. OGK hooaja kohta - http://www.eformular.com/kryztel/ogktagasiside.html. Täname neid, kes on küsimustiku täitmiseks juba mõned minutid leidnud! Sinu arvamus on meile väga oluline edasiste tegevuste kavandamisel! Kokkuvõtte tagasiside kohta anname juba hooaja lõpuüritusel! 
  • endiselt ootame golfifotosid 2012. hooaja kohta, mida saaksime meie ühisel lõpuüritusel koos nautida. saada need palun ursula@ogk.ee aadressile.
  • kui oled huvitatud talvisest treenimisest sisetreeningkeskuses, siis palun anna sellest teada. Tänud, kes on juba märku andnud. Õige pea jagame täpsemat infot, kuidas treeningud toimuma hakkavad.
  • kas oleksid huvitatud minemast golfireisile Türki või Taisse novembri lõpus? Üks tore seltskond Otepää Golfiklubi inimesi näeb enda hulgas meelsasti rohkem endasarnaseid golfifänne. Kui oled huvitatud või tahad reisi kohta rohkem teada, helista või kirjuta Eero Soosaarele: 5 026 295 eero@lionhouse.ee