Infokiri 12.05.2015

Ursula Muts / 12. mai 2015

Otepää Golfiklubi Infokiri 12.05.2015

 

Tule Rajale sari alustab homme!
 
Tule Rajale sari alustab taas! Juba homme kell 16:30 antakse esimene start ning alguse saab loodetavasti lusti, pingeid ja eelkõige osalemisrõõmu pakkuv terve suve vältav golfivõistlus. Ootame kaasa lööma kõiki golfareid, sest klasse on kaks - nii alustajatele kui edasijõudnutele. Pole oluline, kas oled klubiliige või mitte, osaleda saab ikka, peaasi, et green cardi kursus oleks läbitud! Lisaks individuaalsetele osavõistlustlustele, on sel suvel plaanis ka Florida ja Texase scramblid, meeskondlik punktimäng ning Ryder Cup. Kõik ikka kolmapäeviti kahe nädala tagant ning 9-rajalistena.    Hea Mentor! Väga oodatud oled ka Sina, sest iga alustaja vajab golfamises veidi teenäitamist ning seetõttu palumegi kõigil, kel hcp 21 või madalam, kaasa lööma juba esimesel osavõistlusel, aga miks mitte, vaadata üle kogu kalender, ning end kohe registreerida kõigile kuupäevadele, mis sobivad. Siit leiate nii juhendi kui kogu Tule Rajale hooaja kalendri.

Ennem starte saab iga Tule Rajale sarjast osavõtja tasuta näpunäiteid meie väljaku prolt Valdek Apivalalt. Tasuta treeningtund toimub kella 16-17-ni. 
Tule Rajale registreerumine!

MrJakobi Tuur 2015    

Mr. Jakob Tuur on iganädalane võistlus - toimub neljapäeviti. Iga kord mängitakse 9 rada. Paarisnädalatel (alates nädal 20) rajad 1-9, paaritudel nädalatel rajad 10-18. Kokku on võimalik mängida 20 etappi (10+10). Tuuri arvestusse lähevad mõlemalt raja poolelt 5 parima etapi tulemused- kokku 10 tulemust.

Igal võistluspäeval võivad mängijad ise komplekteerida oma flight’d ning broneerivad tii ajad. Vajadusel võib abi saamiseks pöörduda caddiemasteri poole. Kindlasti tuleb teha caddiemasteris märge, et starditakse Tuurile.

NB! Etapil saavad tulemuse kirja ainult need mängijad, kelle märkijaks on samuti Tuuril osalev mängija.

Siit leiate võistlussarja juhendi

 

MEETURNIIR 2015 "Blondid vs brünetid"

Lp golfidaamid,
  ootame teid hooaja esimesele naistekale, neljapäeval, 21.mail algusega 17.30. Leidke endale sobiva juuksetooniga paariline ja tulge golfama! Registreeruda saab Golfboxis, kuid oma paarilise nimi palun teatada Ursulale või ka  Evale (eva.peedimaa@gmail.com)   Mänguvorm: Scramble/paarismäng, kus mõlemad sooritavad avalöögi ja valivad palli, millega jätkatakse mängu. Valitud palli asukohast sooritavad taas mõlemad mängijad löögi kuni pall on augus. Kummaltki võistlejalt läheb arvesse 3 avalööki.
 
Registreeru Naistekale!
Maikuu sünnipäevalised

Tõnis Balodis
Kersti Juhkami
Reevo Kirna
Martin Kotkamäe
Kalev Loos
Uljas Loos
Indrek Lüüs
Tiina Maisvee
Toomas Männisalu
Martti Martin
Erki Mölder
Andres Namm
Eeva Pärn
Juhan Peedimaa
Ivar Sergo
Toomas Paul
Mari-Liis Tsernant
Andres Villomann

PALJU-PALJU ÕNNE KÕIGILE!!!  

Noorte treeningud sel nädalal

Laste treeningud toimuvad edaspidi nädala sees sama sagedusega, mis Tule Rajale võistlussari, ehk siis kahe nädala tagant kolmapäeviti Otepääl. Alusaeg 17:15, kestus 1 tund 15 minutit. Selline variant sobib eriti hästi neile vanematele, kes ise ka soovivad rajale minna. Laps trenni ning ise saab minna Tule Rajale sarja mängima. Kui laps juba on asjalikum mängija, saab ka tema sarjast osa võtta, seda nt koos vanemaga. Parim variant oleks muidugi see, kui see vanem oleks ka mentor ning saaks kaasa aidata sarja õnnestumisse. Et asi oleks mentoritele ka huvitavam, siis toimub suve jooksul ka meeskondlikek mänge. Tutvu Tule Rajale sarja tingimustega siin

Pühapäeval trenn ikka Priit Jalasto juhendamisel 12.00 - 13.15 ja 13:15 - 16:00. 
Kogu noorte trennide kalender kättesaadav siit

Täiskasvanute treeningud sel nädalal

Ühistreeningud toimuvad nelja-päeval, 14.mail, 17.00 - 18.30 ja 18.45 - 20.15. Teemaks chip ja pikk löök. 
Registreerumine otse Valdek Apivalale: 56215605 või valdek@progolf.ee Osalemistasu 10 eurot, klubiliikmele 8 eurot. Maksimaalselt 6 inimest grupis, golfipallid lisanduvad. 

Kutse Soome Golfi Liidult: Finnish Amateur Championshio 20.- 22. august

Soome Golfi Liit kutsub võistlema 50. Erkko Trophy’le Helsinki Golf Club’i, 20.–22. august 2015. Oodatud on kõik mehed, kelle max hcp on 3.4 ja naised max hcp’ga 5.4. Nii nagu ikka, siis peale saavad vaid parimad ning vähemalt 20st riigist nende parim esindaja.

Rohkem infot leiate siit